חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מאמרים חדשים

קורס מצילים

חולמים להיות מצילים? מפנטזים להגיע למשרד בכפכפים ומכנסיים קצרים?  אוהבים ויודעים לשחות?  לא מפחדים מעבודה קשה?  רוצים להציל חיים   אם עניתם כן על רוב השאלות

קרא עוד »
קורס מצילים בתל אביב

קורס מצילים בתל אביב

תל אביב היא עיר שלעולם אינה נחה, וניתן לבלות במסגרת האזורים שבה במהלך כל שעות היממה. אחת מצורות הבילוי האהובות על תל אביבים ועם ישראלים

קרא עוד »

קורס מצילים בריכה     

הבריכה היא אזור שבו אנשים נהנים להם מרחצה נעימה והיא צורת בילוי מאוד אהובה על הישראלים בימים החמים של הקיץ ועל האנשים מסביב לכל העולם.

לא כל הבריכות בגודל שווה ולא כל הבריכות הן כאלה שמגיעות עם מנגנון של חימום, אבל כל בריכה היא כזו שבה הרחצה היא הכי בטוחה ברגע בו נמצא שם מציל שדואג לשמור על ביטחון המתרחצים בזמן כל שעות הפעילות של הבריכה.

איך אדם מן המניין נעשה לאדם שעוסק בהצלה? הדבר תלוי ביכולות השחייה והצלילה בצורה רלבנטית ובמעבר של קורס מצילים בריכה ובחינות סיום בהצלחה. ביה"ס "אומן המים" פותח את שעריו ומזמין אתכם להצטרף לקורס איכותי ומקצועי זה.

קורס מצילים בריכה – תנאי הקבלה לקורס

למרות שזה נראה דבר די מהנה להיות מציל בריכה דרושים אנשים איכותיים , ולהביט באנשים רוחצים עם שיזוף נהדר בכל יום מחדש, העבודה של מציל היא כזו אשר טומנת בחובו אחריות מאוד גדולה, והיא לא דבר שאותו כל אדם יכול להחליט שהוא יכול לעשות בשל החלטה של רגע.

על מנת להיות מציל חייבים לעמוד בכל אחד מתנאי הסף, ולהיות אנשים שיודעים לשחות שחייה בסגנון של חתירה וחזה באופן מעולה ומהיר לצד יכולת צלילה די מרשימה.

היכולות הללו אינן חשובות עבור הרושם והתחרות על ביצוע בזמן הכי קצר, אלא עבור היכולת החשובה הזו להגיע אל אנשים שטובעים באופן יעיל ומהיר על מנת להציל אותם בזמן.

התוכן של קורס מצילי בריכה

מה כבר לומדים בקורס אנשים שיודעים לשחות באופן מקצועי ונהדר? הרבה מאוד.

אנשים שאמורים לעבוד בתור מצילים בבריכה חייבים ללמוד את כל החומר שמועבר במהלכו של הקורס הזה בצורה מלאה, כאשר בקורס הזה לומדים לגבי המתחם של הבריכה, אופן הצלה של אדם טובע והענקת טיפול מציל חיים במידה וזו הסיטואציה שמצריכה כזה סוג של פעולה.

הלמידה היא מעשית ועיונית ולאחריה ישנן בחינות הגמר שמהוות את בחינות ההסמכה. את הקורסים הללו ניתן לעבור בבית ספר למצילים בנקודות רבות בארץ, כך שניתן להתקדם עם קורס הכי קרוב אל הבית ללא עיכוב מיותר.

עוברים את בחינות הגמר

בסופו של כל קורס המתמודדים על תפקיד המציל הם כאלה שיהיו חייבים לעבור את שלושת המבחנים של ההסמכה.

המבחנים הללו מורכבים מחלק מעשי שבו הם נבחנים בבריכה, חלק עיוני שכולל 30 שאלות פתוחות וחלק שכולל מבחן בהחייאה והגשת עזרה ראשונה.

את החלק האחרון מבצעים הנמצאים בקורס מצילים בריכה כבר במהלכו. לכל בחינה יש ציון סף, ובמידה ולא מקבלים אותו לא תתקבל תעודה של מציל סוג 1.

עוד באותו נושא…

דילוג לתוכן