חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
מציל ים

מאמרים חדשים

קורס מצילים

חולמים להיות מצילים? מפנטזים להגיע למשרד בכפכפים ומכנסיים קצרים?  אוהבים ויודעים לשחות?  לא מפחדים מעבודה קשה?  רוצים להציל חיים   אם עניתם כן על רוב השאלות

קרא עוד »
קורס מצילים בתל אביב

קורס מצילים בתל אביב

תל אביב היא עיר שלעולם אינה נחה, וניתן לבלות במסגרת האזורים שבה במהלך כל שעות היממה. אחת מצורות הבילוי האהובות על תל אביבים ועם ישראלים

קרא עוד »

מציל ים

מציל יםאוהבים את המים והים? מאמינים שאתם יכולים להביא לשינוי בסטטיסטיקות העצובות של אחוזי הטביעה? ייתכן שהייעוד שלכם בחיים הוא להיות מציל ים! כך לאחר שתי הסמכות לא ארוכות במיוחד, מחוזקים באהבה שלכם לים, תוכלו להתחיל לעסוק בתחום המבוקש והמתגמל הזה. בית הספר "אומן המים" בעלי וותק של מעל עשור בהסמכת מצילים ומספר רב של בוגרי הקורסים שלנו מועסקים כיום כמצילי בריכה וים בכל רחבי הארץ.

מציל ים – ממש לא בטן-גב כמו שחשבתם

בימי הקיץ החמים, כולנו אוהבים להקדיש יום ולנסוע לים עם המשפחה והאנשים הקרובים לנו. דבר שלנו נראה כיום כיף שמשי, יכול להסתיים באסון ללא עבודתם הנאמנה של המצילים. מציל ים משקיע שעות רבות במהלך המשמרת שלו בהשגחה על ציבור המתרחצים. אחד התפקידים החשובים של מציל ים הוא להעניק לנופשים תחושת בטיחות, מנוחה והגנה. וכמובן, במצבי חירום להגיב בצורה מיידית, ללא היסוס ולהביא למצב בו כל הנוכחים בטוחים ובריאים.

מתרחצים רבים, כולל ילדים עלולים להתנהג בצורה שאינה בטיחותית. על כן, על המציל להיות ערני ומרוכז לאורך כל המשמרת שלו. למרות השעות הארוכות והחום, הוא משמש כמבוגר האחראי על החוף ויציל חיים בעת הצורך. בימי הקיץ כשהחוף מוצף משפחות רבות, זה יכול להיות לעיתים לא פשוט לזהות את אלו שזקוקים לעזרה. על כן קורסי ההכשרה של מצילי ים כוללים 2 קורסים. הכשרת מציל סוג 1 ולאחר מכם קורס מצילי ים. הקורסים יעניקו לכם את כל הידע והכישורים הנדרשים לעבודה חשובה זו.

מה לומדים בקורסים?

הקורסים בנויים משלושה חלקים, חלק עיוני, מעשי במים וחלק של קורס עזרה ראשונה והחייאה. בין הדברים שתוכלו ללמוד בשני הקורסים תוכלו למנות סגנונות שחייה ושיטות הצלה שונות, סוגי החופים, מתקנים שניתן למצוא בחוף הים, התמודדות עם גלי הים וכל פעילות הקשורה להוצאת טובע מהמים, החייאה, טיפול בפציעות וטיפול במקרה טביעה המוני. בית הספר "אומן המים" מאפשר לכם ללמוד את שני הקורסים אצלנו, ולקבל את ההכשרה הדרושה לכם על מנת להפוך למצילים מוסמכים.

דילוג לתוכן