חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
דרושים מצילים

מאמרים חדשים

קורס מצילים

חולמים להיות מצילים? מפנטזים להגיע למשרד בכפכפים ומכנסיים קצרים?  אוהבים ויודעים לשחות?  לא מפחדים מעבודה קשה?  רוצים להציל חיים   אם עניתם כן על רוב השאלות

קרא עוד »
קורס מצילים בתל אביב

קורס מצילים בתל אביב

תל אביב היא עיר שלעולם אינה נחה, וניתן לבלות במסגרת האזורים שבה במהלך כל שעות היממה. אחת מצורות הבילוי האהובות על תל אביבים ועם ישראלים

קרא עוד »

דרושים מצילים

דרושים מציליםבישראל אנו תמיד יכולים להיתקל במודעה האומרת דרושים מצילים. ובסך הכל אין זה מפתיע, שהרי בארץ החמימה שלנו, שחייה היא תחביב המועדף על אנשים רבים. בית הספר "אומן המים" מאפשר לכם להתחיל קריירה חדשה באחד התחומים הכי מבוקשים ומתגמלים, כלכלית ונפשית, בארץ.

דרושים מצילים לאורך כל השנה

בעיקר לקראת תקופת הקיץ אנו יכולים לראות כי דרושים מצילים במקומות שונים כמו קאנטרי קלאבים, בריכות ואפילו בחופי הים. לצד כל אותם מקומות אנו רואים כי בעיקר המלונות שפזורים לאורכה ורוחבה של הארץ נמצאים בחיפוש מתמיד אחר מצילים. המציל הרי הוא הדמות הסמכותית ביותר באזור הבריכה בבית המלון ובכל מקווה מים אחר תחת סמכותו.

אך לא רק בקיץ, שהרי מקומות רבים הכוללים בריכות פתוחים לציבור לאורך כל השנה, והשימוש במתקני המים באותם מוסדות מחויב בהשגחתו של מציל מוסמך. התפקיד כולל אחריות רבה ואך ורק לאחר הכשרה מתאימה ומעבר מוצלח של מבחני ההסמכה תוכלו לקבל את התעודה המיוחלת שתאפשר לכם להתחיל לעבוד.

חשוב לזכור כי תפקידו של המציל מתחיל קודם כל בשמירה על תקנות הביטחון והבטיחות של המתקנים, כך שהישמעות להוראותיו יכולה למנוע מצבים העלולים לגרום לפציעות או חלילה לסכן חיים. כשהולכים לים או לבריכה אנחנו נכנסים לטריטוריה של המציל, כאן, האחריות על חיי אדם והסדר מסורה בידם. אפשר לומר שמציל טוב, הוא מציל על יבש, התפקיד שלו הוא למנוע את הקפיצה למים אחר אדם בסכנה. וכל עוד כולם מקשיבים להוראותיו, הרי שכולם יישארו בטוחים.

דרושים מצילים חיילים משוחררים

חיילים משוחררים רבים מחפשים את דרכם בעולם הגדול מיד עם שחרורם. דווקא תפקיד המציל מתאים במיוחד לצעירים אחרי צבא. זו התקופה המושלמת עבורכם ליהנות מהשמש והמים הקרירים בו בזמן שאתם מבצעים מלאכה חשובה, שמירה על חיי אדם. בית הספר "אומן המים" יעניק לכם את ההכשרה והתעודות הדרושות על מנת שתוכלו להתחיל לעבוד בתחום, בים או בבריכה.

אחת מן ההתלבטויות המובנות מאליהן לגבי התעסוקה בתור מציל היא האם תהיה דרישה עבור כזה סוג של עובד לאחר שהקרוס כבר הושלם וישנה תעודה שמראה כי אותו מציל עבר את כל הבחינות כנדרש ויש לו את האפשרות להיות מציל מאותו הרגע והלאה.

בפועל, ארץ ישראל היא ארץ מאוד חמה שבה הטבילה בים ובבריכה היא פעולה שתביא אל דרישה שלעולם אינה חולפת עבור מצילים שהדרישה עבורם רק הולכת וגדלה. פנו אל ביה"ס "אומן המים" על מנת להשיב בחיוב למודעת דרושים מצילים הבאה שתראו.

דרושים מצילים בצפון

האזור של צפון הארץ הוא כזה שבו יש צורך במצילים כל הזמן. רצועות החוף של הצפון הן מבין היפות שיש לארץ ישראל להציע עבור הרוחצים שלה, ובין כל רצועת החופים הארוכה הזו ישנם חופים מוכרזים שבהם יש סוכה שמחכה למציל שיעבוד בה.

לצד כל החופים הנהדרים האלה יש גם את האפשרות של איתור מקום שבו ישנה בריכה, כמו קאנטרי או בריכה של בית מלון, שם מועסקים גם כן מצילים עם תעודה סוג 1 וסוג 2 עבור שירותי הצלה במתחם של הבריכה.

דרושים מצילים במרכז

האזור של המרכז הוא כזה שבו הדרישה עבור מצילים היא אולי הכי גבוהה. מדוע? כי אזור המרכז הוא מקום שבו נפתחים להם בתי מלון בכל שנה מחדש, מוקמות שכונות חדשות עם קאנטרי לאזורן ויש רצועת חוף שבה מתגודדים להם המוני רוחצים בכל קיץ מחדש.

תושבי המרכז מאוד אוהבי את שעות הפנאי שלהם, ואחוז ניכר מן הרגעים של הפנאי מבלים כל אלה בבריכה או בחוף הים. בכל אחד מאלה חשוב כי יהיה מציל אחראי שיתפקד בתור זה שמפקח על רחצה בטוחה ויודע להעניק את שירותי ההצלה במקרה של טביעה. חיפוש מהיר בין ערי המרכז יעלה כי תמיד דרושים מצילים שם, וזה בהחלט מקום שבו יכולים להיות מועסקים בצורה מהירה.

דרושים מצילים בדרום

אולי האזור של הדרום הוא אינו כזה שמכיל רצועת חוף צמודה עד אשר מגיעים הכי דרום שאפשר, אל אילת, אולם בדרום יש לא מעט דרישה עבור אנשים שיכולים להעניק שירותי הצלה. יש מקומות שבהם התנועה תהיה הרבה יותר בולטת בשיא העונה של הרחצה, שהיא העונה של הקיץ שבה מגיעים הרבה מאוד תיירים מהארץ ותיירים מחו"ל דווקא אל העיר אילת שבה יש הרבה מאוד בתי מלון עם הרבה מאוד בריכות שמצריכים מציל שם. אם מתגוררים באזור של הדרום, בהחלט יכולים להיות מועסקים באחד מבתי המלון הללו שנמצאים גם באזורים שמרוחקים מן העיר אילת.

דרושים משרת מציל במרכז

רגע אחד לפני תחילתה של העונה הכי יפה והכי חמה של מדינת ישראל, הרשויות המקומיות ובעלי הבריכות הפרטיים, עובדים מאוד קשה על מנת להכין את החופים והבריכות לקראת עונת הרחצה. כמו שצריך לתכנן את נראות החוף והאיכות של המים (כדי להימנע מזיהומי מים), כך צריך חשוב גם על מעטפת הבטיחות שאתם מספקים לרוחצים מבחינת הגורמים האחראיים על הרחצה בחוף. לעיתים אפשר לקחת כמובן מאילו את עבודתם הקשה של אנשי ההצלחה, כאשר מסתכלים על מודעות דרושים מצילים במרכז הארץ, אבל בפועל לעבודתם של המצילים יש משמעות עצומה על החיים של כל המבקרים. ועל כן חשוב מאוד לקחת את ההכשרות של חבת אומן המים, כדי להגיע לעבודה מוכנים ומיומנים למשימת ההצלה.

לוח דרושים מצילים במרכז 

רגע אחרי שנתקלתם במודעת דרושים מצילים במרכז, וברור לכם שאתם רוצים להגיש מועמדות למשרה, אתם נדרשים לעצור לרגע אחד ולהבין איך אתם משלימים את ההכשרות הדרושות, על מנת לעמוד בתנאים המקובלים. מציל הוא לא רק האדם שמשגיח על המתרחש בחוף בו בבריכה, אלא גם הדמות שלוקחת את העניינים לידיים אם מתחרש אירוע מסכן חיים לאחד מהמתרחצים בחוף. כך שתחושת האחריות היא זו שחייבת להוביל אתכם בדרך לעשייה שלכם, ואם אתם מסוגלים להתמודד עם האחריות והמורכבות שלה, שווה לכם לנסות להתקבל לקורס מצילים איכותי ומקצועי.

אם יש לכם הכשרה נכונה – יש לכם משרה מושלמת לתקופת הקיץ

ההכשרה שתקבלו בקורס המצילים תכין אתכם גם למשרה הנוכחית, אבל גם לחיים שלמים שבהם יש לכם אפשרות לסייע לאנשים בעת צרה. במידה ומישהו סביבכם יקלע למצוקה, תוכלו לנצל את ההכשרה המיידית שקיבלתם בקורס, כדי לתת כתף ולסייע. יחד עם זאת, התוצאה הראשונית של קורס הצלה, היא האפשרות למצוא משרה לתקופת הקיץ שמשלבת בין שהייה בחוף או בבריכה, לצד ליווי וסיוע לאנשים סביבכם. אנחנו בחברת אומן המים, נעזור לכם לקבל את כל הכלים כדי להיות מצילים מעולים, ולא משנה מתי ואיפה תתחילו לעבוד בתחום.

דילוג לתוכן